Games – Punch Punk
Punch Punk Spółka Akcyjna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: Opracowanie narzędzia do efektywnego tworzenia unikalnej warstwy artystycznej oddającej stylistykę komiksową w grach 3D. Dofinansowanie projektu z UE: 1 775 706,00 zł.

Games

Apocalipsis: Harry at the End of the World

Przygodówka, gdzie każda zagadka ma drugie dno. Grafika w grze inspirowana jest rycinami średniowiecznych artystów, takich jak Hans Holbein, Michael Wolgemut, czy Albrecht Dürer. Gracze wcielają się w rolę Harry’ego, dla którego utrata ukochanej oznacza koniec świata. Aby ją odzyskać, bohater musi wyruszyć w podróż pełną wyzwań.

ZOBACZ WIECEJ NA STEAM

Apocalipsis: One Night in the Woods

Dodatek DLC do przygodówki Apocalipsis. Tym razem gracze wcielą się w Zulę – ukochaną Harry’ego i poznają jej historię. Czym pasjonowała się wybranka naszego bohatera? Czy będzie to zaskoczenie? Przekonajcie się sami.

Zobacz więcej na Steam

This is Zodiac Speaking

This is the Zodiac Speaking to thriller psychologiczny, gra oparta na prawdziwej, i będącej już elementem amerykańskiej popkultury, historii seryjnego mordercy ze Stanów Zjednoczonych, Zodiaka.

ZOBACZ WIECEJ NA STEAM

Barn Finders VR

Gra inspirowana amerykańskim reality show o aukcjach magazynowych. Planowana data wydania to luty 2022 roku. W listopadzie 2021 roku zaprezentowaliśmy VR prolog tej gry.

ZOBACZ WIECEJ NA STEAM

Yacht Mechanic Simulator

Tytuł także zadebiutuje w przyszłym roku i pozwoli graczom na zbudowanie jachtowego imperium i poczucie się jak prawdziwi milionerzy.

ZOBACZ WIECEJ NA STEAM